Jak uruchomić bezpłatny okres testowy wybranej usługi hostingowej Drukuj

  • okres testowy
  • 2

Aby bezpłatnie przetestować wybraną usługę Hostingu SSD NVMe, Hostingu WordPress bądź Hostingu WWW należy złożyć standardowe nowe zamówienie np. z darmową subdomeną. Pod koniec składania zamówienia jako preferowaną formę płatności należy wybrać ostatnią opcję "Okres testowy". Opcja nie będzie dostępna w przypadku gdy zamówienie będzie zawierało dodatkowo rejestrację nowej domeny.

Z okresu testowego mogą skorzystać Klienci, którzy nie posiadają aktualnie żadnych aktywnych testowych usług. Wszystkie pierwsze zamówienia na Koncie Klienta są aktywowane po weryfikacji "ręcznie", każde następne zamówienia są aktywowane automatycznie po wykonanej płatności. Podczas korzystania z okresu testowego, automatycznie generowana jest niezobowiązująca faktura proforma za przedłużenie ważności testowanej usługi o wcześniej wybrany okres rozliczeniowy.

Po upływie ważności testowej usługi i w przypadku nie przedłużenia jej ważności, zgodnie z Regulaminem testowa usługa, wszystkie pliki jak i ustawienia zostają automatycznie i bezpowrotnie usunięte.


Czy ta informacja była pomocna?

« Powrót