Bezpieczny hosting www z ochroną przed malware i atakami

  • Środa, 30 Grudzień, 2020
  • 13:04

Bezpieczny i stabilny hosting www z 6-cio poziomową ochroną serwera Imunify360 przed atakami hackerów i malware z Internetu już dostępny w Hostinguj.

Wszystkie dostępne usługi hostingowe u nas posiadają zaawansowaną zaporę sieciową WAF (Web Application Firewall), która skutecznie chroni przed atakami siłowymi (próby logowania się do panelu serwisów), atakami Dos oraz skanowaniem portów.

Komercyjne oprogramowanie Imunify360 zapewnia również doskonały system zapobiegania włamaniom IPS oraz IDS jak również automatycznie wykrywa szkodliwe oprogramowanie lub zainfekowane pliki, które poddawane są kwarantannie lub są usuwane. Rewolucyjna ochrona proaktywna zatrzymuje najnowsze zagrożenia w czasie rzeczywistym poprzez analizę działania skryptów w bezpiecznym izolowanym środowisku sandbox, dzięki czemu blokowane jest wykonanie się skryptu, które mogłoby wyrządzić szkody.

Automatyczne blokowanie ataków pozwala zaoszczędzić dostępne zasoby CPU i RAM kont hostingowych i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

System CloudLinux w połączeniu z Imunify360 zapewnia bezpieczny i stabilny hosting stron www dla popularnych CMSów w tym WordPress i PrestaShop.

« Powrót